Logo icon

Ucināmie panti mazulīšiem

Kategorija Literatūra, apkaime: Riga, Rīgas pilsēta, autors: Inga Beitina


Biedrība bērniem "DROŠI un KOŠI" izdos ucināmos pantus pašiem mazākajiem (1-3 gadi) grāmatiņā "Te pelīte miltus mala".

1,511€  līdz šim no   1,500€
1,511€  /   1,500€
0 Sekundes atlikušas

1,511€ (100%)

54 ieguldītāji

0 Sekundes atlikušas

Šis projekts bija veiksmīgs un tika finansēts Aprīlis 05, 2016
balsot0

KĀ BŪS, TĀ BŪS. BŪS TĀ, KĀ JĀBŪT! TRĪSDESMIT OTRĀ DIENA

Atjaunināts Marts 30, 2016

Laba diena!

Šodien ir trīsdesmit otrā kampaņas diena un tas nozīmē, ka atlikušas vēl astoņas. Ir savākta gandrīz apaļa puse no finansējuma.

Mēs priecājamies, ka ir tik daudz labu vārdu, iedrošinošu un uzmundrinošu vēstuļu un tik apjomīga reālā palīdzība no Jums, mīļie ziedotāji!

Viss, ko vēl pēdējās nedēļas laikā varam darīt, ir painformēt savus draugus un līdzcilvēkus, sakopot domas, kā virzīties tālāk.

Galvenais ir neapstāties! Piekritīsiet?

Image title

PROJEKTU BANKA RŪC! DIVDESMIT PIEKTĀ DIENA #UCINĀMIE

Atjaunināts Marts 23, 2016

Sveiciens! Šodien saņēmām ziņu, ka mūsu projektam nav piešķirts atbalsts no Latviešu fonda. Nekas! Mums par to nav laika ilgi skumt, ir jārosās, lai Ucināmie panti "Te pelīte miltus mala" tomēr nonāk pie mazajiem, kaut vēlākais, uz Ziemassvētku laiku!

Toties kolektīvā ieguldījuma vietnē Projektu bankā mūs finansiāli atbalstījuši 37 labi ļaudis, dodot cerību, ka nākamo pāris nedēļu laikā vēl tikpat ļaudis saziedos, lai kampaņas noslēgumā varam šos līdzekļus iegūt grāmatas drukai!

Svarīgi! Ja pilnu summu līdz 4.aprīlim nesavāksim, nauda ziedojušajiem tiek atgriezta atpakaļ. Ja savāksim, apsolam apdāvināt ziedotājus ar dažādiem labumiem (skat. https://projektubanka.lv/projects/ucinamie-panti-mazulisiem/updates )

Tāpēc aicinām Tevi nepaslinkot un ienākt Projektu bankas lapā paciemoties un noziedot.

Image title

SEŠI BRAUC MEŽĀ! TRĪSPADSMITĀ DIENA

Atjaunināts Marts 10, 2016

Sveiciens!

Vai atceries, kādu ucināmo pantu skaitīja tavi vecāki? Un kā tev tas patika? Varbūt zini, kāda rotaļlieta sēdēja jums blakus? Un varbūt vēl sedziņas rakstu arī atceries?! :)

Vaira Vīķe Freiberga tagad ir triju mazbērniņu vecmāmiņa un viņa sarunā ar mums atcerējās, ka viens no mīļākajiem pantiņiem viņas bērnībā ir bijis par Zīlīti Žubīti.

Mēs gribam uzdāvināt šodienas mazuļiem jaunu atmiņu lādīti, lai viņi pieaugot atceras savus pirmos gadus tieši ar Ucināmajiem pantiem, ar līksmiem un prieka pilniem mirkļiem!

Image title

Loading