Logo icon

10,475€ (104%)

580 ieguldītāji

0 Sekundes atlikušas

Šis projekts bija veiksmīgs un tika finansēts Maijs 31, 2018
balsot0

Mēs (Ilze Blāķe, Artis Tauriņš, Madara Bundzeniece un draugi) esam domubiedri ar līdzīgu izpratni un vēlmi rūpēties par vidi, ko cenšamies piekopt, ievērojot Zero Waste dzīvesveida pamatprincipus. Vienotas idejas dēļ ir radusies vēlme atvērt pirmo beziepakojuma veikalu Rīgā. Esam smēlušies pieredzi no vairākiem Eiropas un pasaules beziepakojuma/zero waste veikaliem. Ir apzināti piegādātāji un esam veikuši vairākas aptaujas, lai saprastu kādu produktu klāstu pircēji vēlas. Veikala idejas attīstīšanā esam piedalījušies Ziemeļvalstu ministru padomes līdzfinansētajā projektā “Building Zero Waste Society”, tāpēc varam teikt, ka veikals mūsu prātos jau ir gatavs un funkcionē ir tikai nepieciešams jūsu atbalsts, lai savāktu nepieciešamos līdzekļus reālai veikala atvēršanai.

Mēs gribam radīt vietu, kas atvieglotu ikdienas dzīvi tiem, kuri jau piekopj zero waste dzīvesveidu, un kalpotu kā informatīvais atspēriena punkts daudziem citiem, kuriem dabai draudzīgāka ikdiena un iepirkšanās vēl ir tikai izaicinājums. Radīt biznesu, kas pilnībā funkcionē pēc aprites ekonomikas principiem, un atkritumu radīšana un nevajadzīgs iepakojuma apjoms tiek izskausts ne tikai pircējam, bet arī produktu piegādes ķēdē.

Mums ir svarīgs produkts, tā izcelsme un kvalitāte, nevis tā iepakojums, ko izmetam. Iepērkoties beziepakojuma veikalā tiek ietaupīta ne tikai nauda, bet arī daba un tās resursi. TURZA būs pašapkalpošanās beziepakojuma veikals, kur primāri piedāvāsim produktus no zemnieku saimniecībām un vietējiem ražotājiem. Rādīsim piemēru un alternatīvas kā ikdienā viegli un bez piepūles dzīvot, neradot atkritumus. Veikals atradīsies Rīgas centrā - šobrīd esam ideālās telpas aktīvos meklējumos. Par konkrēto lokāciju ziņosim kampaņas beigās. Veikals TURZA būs vieta, kur iepirkties bez iepakojuma, satikt zinošus cilvēkus ar pieredzi zero waste dzīvesveidā, piedalīties stāstu vakaros un veidot mūsu vidi tādu, lai arī mūsu bērniem būtu prieks tajā dzīvot.

TURZAS vērtības: Bez iepakojuma / Vietēji produkti / Tieši tik daudz cik nepieciešams – iepakojums vairs nav limits / Zemāka cena / Kvalitāte un bioloģiski sertificēti produkti

Par Veikals TURZA

Mēs esam domubiedri ar vēlmi atvērt pirmo beziepakojuma veikalu Rīgā, lai padarītu Zero Waste dzīvesveidu ērtāku un pieejamāku.

Uzdod jautājumu