Logo icon

Melnās Prievītes

Kategorija Kino un Video, apkaime: Rīga, autors: Eduards Mellups


Projekta mērķis ir izveidot aptuveni 40 minūšu garu spriedzes komēdiju ar šausmu filmas elementiem.

123€  līdz šim no   6,500€
123€  /   6,500€
0 Sekundes atlikušas

123€ (1%)

7 ieguldītāji

0 Sekundes atlikušas

Šis projekts nesasniedza nepieciešamo mērķi 6,500€ līdz Oktobris 15, 2018 un tādēļ netika finansēts
balsot0

MELNĀS PRIEVĪTES

Filmas "Melnās Prievītes" centrālais stāsts fokusējas ap nelielu tautas dejotāju grupiņu, kura ir spiesta cīnīties par savu dzīvību un nācijas nemateriālo mantojumu, kad Dziesmu un Deju svētku festivāla mēģinājumu norises lokācijā pēkšņi izplešas neprātu radoša infekcija.

Turpmāk ērtākai apskatei divās daļās ir sadalīts projekta kopējais video:

Aina:


Promo:


PAR PROJEKTU

Projekta promocijas video jau ir daļēji izskaidroti filmas galvenie mērķi, bet, tos pārfrāzējot tekstiskā formā, šeit var teikt, ka “Melnās Prievītes” ir centiens paplašināt Latvijas kino kultūru un popkultūru, mēģinot sniegt esošajām un topošajām mākslinieku paaudzēm iedvesmu izplest savus radošos spārnus un uzdrīkstēties radīt un pasniegt savus stāstus veidos, kā to pagātnē Latvija ir izvairījusies darīt, arī piedāvājot lieliskus t-kreklus un citus labumus visiem, kas izvēlēsies šo projektu atbalstīt.

Būtiski pieminēt, ka projekta “Melnās Prievītes” mērķis nekādā gadījumā nav ierastu vērtību iznīcināšana. Pat šī iepazīstināšanas klipa centrā ir divas latviešu tautu meitas un tā izskaņā tiek izmantota skanīga latviešu tautasdziesma, jo filma ir centiens attīstīt latviešu kino plašākos apvāršņos nekā tas ir bijis līdz šim, nebaidoties palūkoties atpakaļ un neatkāpjoties no tautas vērtībām, bet tieši izmantojot tās, lai radītu kaut ko jaunu, kas arī nešķiet pārāk svešs un nepazīstams.

PROJEKTA PLĀNS

Projekts ir paredzēts samērā vērienīgs un fināla darba kvalitātes līmenis ir mūsu galvenā prioritāte, tādēļ tā saplānošanā un īstenošanā ieguldītais darbs nedrīkst tikt sasteigts. Esam nolēmuši veltīt visu atlikušo 2018. gadu un 2019. gada pirmo pusi līdzekļu apkopošanai, aktieru atlasei, rekvizītu un lokāciju nodrošināšanai un visu pārējo sagatavošanas darbu veikšanai. Kamēr filmēšana vēl ir gandrīz gadu nākotnē, šī procesa veikšana tiek tēmēta uz 2019. gada vasaras un rudens periodu, cerot, ka filmu būs iespējams publicēt mūsu lieliskajiem atbalstītājiem un visiem citiem ieinteresētajiem skatītājiem jau 2019. gada beigās.

Attiecīgos labumus nogādāsim pie Jums digitālā formā vai caur čaklo Latvijas Pastu uzreiz kā būsim spējīgi tos izveidot.


CINEMAFIJA

“Cinemafija” ir jaunu latviešu filmu veidotāju izveidots apvienojums, kura dalībnieki mīl kino visās tā izpausmēs un vēlas sniegt savu ieguldījumu Latvijas kino attīstībā.

Turpmāk tiks ievietoti vairāki piemēri no šī apvienojuma pagātnes projektiem, lai Jūs varētu būt droši, ka uz saviem mērķiem mēs ejam ar neatlaidīgu atdevi un uztveram tos nopietni, nebaidoties no netipisku ideju īstenošanas:

Karmena:


Māksla un Bizness:


Call from the past:


MUMS VAJAG JŪSU PALĪDZĪBU

Būsim pilnīgi godīgi un atzīsimies, ka projekts “Melnās Prievītes” ir kaut kas daudz plašāks un masīvāks nekā jebkurš no mūsu pagātnes darbiem un mums ir ļoti svarīgi, lai šis projekts spētu īstenoties ar maksimālu radošo brīvību un mēs spētu radīt filmu, kas pēc tam ļautu lepoties gan pašiem, gan visiem pārējiem Latvijas iedzīvotājiem.

Mēs lūdzam Jūs ziedot savu sūri grūti pelnīto naudu mūsu trakā projekta izveidei, pagaidām pretī solot tikai nelielas simboliskas dāvanas, bet... nu... tā šis portāls darbojas.

Lūdzam Jūsu uzticību un līdzdalību šī projekta īstenošanai!

(#)MelnasPrievites (#)DodietNaudu un palīdziet mums sasniegt šo mērķi!

Lūdzu un ar labu nakti!


Šeit ir Mikijs!

Image title

Eduards Mellups

Par Eduards Mellups

Esmu jauns, skaists un daiļš filmu veidotājs no Liepājas, kas tagad ir ieradies Rīgā, lai sekotu sapnim.

Uzdod jautājumu