Logo icon

Kriminālās ekselences fonds

Kategorija Kino un Video, apkaime: Rīga, Rīgas pilsēta, autors: Kriminālās Ekselences Fonds


Kļūsti par topošās pilnmetrāžas filmas "Kriminālās ekselences fonds" līdzdalībnieku, atbalstītāju un daļu no komandas jau tagad!

10,494€  līdz šim no   10,000€
10,494€  /   10,000€
0 Sekundes atlikušas

10,494€ (104%)

239 ieguldītāji

0 Sekundes atlikušas

Šis projekts bija veiksmīgs un tika finansēts Novembris 22, 2015
balsot0

Par filmu

"Kriminālās ekslences fonds" ir pilnmentrāžas kriminālkomēdija par diviem draugiem, Imantu un Hariju, kuri vēlas kļūt par kriminālajiem ģēnijiem un būt slaveni. Ideja par šo stāstu radās režisoram, Oskaram Rupenheitam, kurš jau iepriekš ir priecējis ar veselām piecām (!) Piens Fest īsfilmām. Noskaties nelielu ieskatu, kādas tās bija:

Jaunajai pilnmetrāžas filmai mērķis ir gluži tāds, kāds iepriekšējām - smiekli, prieks, asaras un izklaide! Taču šoreiz mēs filmu gribam izveidot daudz jaudīgāku, labāku un interesantāku, kā arī aizvest to līdz kinoteātriem visā Latvijā! Filmēšana teju teju ir jau sāksies, taču tās veidošanā ir vairākas pozīcijas kurās nu nekādi neiztikt bez TAVA atbalsta, lai filma būtu tiešām forša - gaismošana, grims un kaskadieru triki, tā lai ir iespaidīgi, tā lai ir action! Filmu mēs filmēsim visu rudeni un ziemu, bet laidīsim gaisā 2016. gada novembrī visā Latvijā.

Image title

Stāsts

Imants, 40 gadi, raksta scenāriju televīzijas seriālam ar kriminālu ievirzi. Seriāla režisors pieprasa no Imanta vairāk asuma, lai paceltu seriāla reitingus. Labi apzinādamies, ka paša dzīve ir pārāk vienmuļa un arī izdoma nestrādā pareizajā virzienā, Imants kopā ar savu labāko draugu Hariju uzņem kontaktus ar diviem šaubīgiem tipiem, kuriem kriminālās aprindas nav svešas. Jaunie paziņas izstāsta, kā ar izdomu tikt pie naudas, oriģinālā veidā apkrāpjot labticīgus ļaudis. Imants un Harijs jūtas tik iedvesmoti, ka nolemj izstāstīto pārbaudīt dzīvē. Viss notiek pēc plāna, abi iegūst nelielu kapitālu, Imants tiek pie kārtējā stāsta savam scenārijam, taču ar to nekas nebeidzas. Imanta galvā nobriest apjomīgs krāpšanas plāns...

Piedalies!

Mēs gribam, lai tu ne tikai dod, bet arī saņem pretī, tādēļ esam sagatavojuši dāvanas un īpašas piedalīšanās iespējas katram ieguldītājam, par ko sīkāk vari uzzināt pie labumiem (pa labi).

Taču filmā piedalīties tu vari ne tikai ieguldot finansējumu - seko līdzi mūsu sociālo mediju kontiem Facebook, Twitter, Youtube, Vimeo un Instagram, dzīvo līdzi filmai, piedalies konkursos un uzzini par mums vairāk pie mūsu informatīvajiem atbalstītājiem TVNET.lv, Apollo.lv un radio Pieci.

Budžeta plāns

Visu atbalstītāju nauda aizies filmai uz pavisam konkrētām lietām, kas padarīs filmu labāku un jums visiem interesantāku.

  • Vislielākā summa aizies gaismošanai, filmēšanai iekštelpās, tam mēs plānojam iztērēt 7000 eur. Šajā summā iekļausies daždažādas lampas, ģeneratori, stieņi un statīvi, ierīces filmēšanai, kā arī algas pašiem gaismotājiem.
  • 2000 euro mēs plānojam izlietot kaskadieru trikiem, attiecīgi kaskadieru honorāriem un dažādiem palīglīdzekļiem triku veikšanai.
  • Atlikušos 1000 eur mēs izmantosim grimmam, tai skaitā grimma asinīm, brūcēm, mākslīgajām ūsām un citām tāda veida lietām, bez kuras filmai nu nekādi neiztikt.

No savāktās naudas summas, protams, tiks apmaksāti arī visi banku komisiju izdevumi un nodokļi, kas nozīmē, ka no tevis atbalstītās naudas mums neliela daļa aizies gar degunu.

Kriminālās Ekselences Fonds

Par Kriminālās Ekselences Fonds

"Kriminālās ekslences fonds" ir pilnmentrāžas kriminālkomēdija par 2 draugiem, kuri vēlas kļūt par kriminālajiem ģēnijiem un būt slaveni.

Uzdod jautājumu