Logo icon

Ice Cross Malina uz KAZAHSTĀNU

Kategorija Cits, apkaime: Rīga, Latvija, autors: Lelde Māliņa


Red Bull Ice Cross sacensībām KAZAHSTĀNĀ

1,518€  līdz šim no   1,500€
1,518€  /   1,500€
0 Sekundes atlikušas

1,518€ (101%)

28 ieguldītāji

0 Sekundes atlikušas

Šis projekts bija veiksmīgs un tika finansēts Janvāris 14, 2020
balsot0

Cienījamie, sporta draugi!

Red Bull Ice Cross pasaules čempionāta 2019/2020 sezonas ietvaros plānoju piedalīties piecās sacensībās. Ar šo sporta veidu nodarbojos jau 3 gadus, šobrīd pasaulē pēc pasaules čempiona ieņemu 17. vietu (varētu būt augstāka, ja būtu bijis finansējums vairāk posmiem). Esmu pagodināta pārstāvēt Latviju un savu pilsētu Koknesi!

Katram sacensību braucienam jāmeklē naudiņa un tas nav tik vienkārši, bieži vien uzņēmumi un organizācijas visu savu sponsorēšanai paredzēto budžetu ir jau sadalījuši. Kā arī individuālam sportistam bez šī sporta federācijas Latvijā, nav īsti kur patverties.

Un tomēr, apkārtējie cilvēki tiešām interesējas par manām ice cross downhill aktivitātēm un pagājušajā sezonā es guvu ārkārtīgi pozitīvu pieredzi un pārliecinājos, ka šie sporta draugi un fani ir ieinteresēti mani pat finansiāli atbalstīt. :))) Es ticu, ka kolektīvais atbalsts ir lielisks veids kā Latvijā palīdzēt tādiem sporta entuziastiem kā man un daudziem citiem. Tikai vajag mazliet drosmes pastāstīt par savu sapni un lūgt palīdzību! Paldies visiem, kas palīdzēja man īstenot pagājušo sezonu! Man tas ļoti daudz nozīmēja! Esmu gatava turpināt!

Lai virzītos augšup pasaules reitingā (mērķis: top12) un īstenotu vēl labāku pasaules čempionāta rezultātu (mērķis: top 10), man noteikti jāpiedalās visās trīs Red Bull Ice Cross ATSX 1000 punktu sacensībās - Yokohamā (Japāna), Nur Sultan (Kazahstāna) un Maskavā (Krievija). Plānotas arī divas ATSX 500 punktu sacensības - Somijā un Krievijā.

Ar Projektu Bankas platformas un jūsu palīdzību, mēģināšu tikt uz sacensību posmu Kazahstānā. Tam nepieciešami aptuveni 1500 eiro. Summa tiks izmantota aviobiļetēm, dzīvošanas izmaksām, sacensību/ekstrēmā sporta apdrošināšanai un, ja vēl kas atliks pāri, cita posma daļēju izmaksu segšanai.

Tā kā nāk Ziemassvētki un visi mani iespējamie svētki ir koncentrēti tieši šajā laikā, pieņemšu jūsu atbalstu kā vislielākās un vērtīgākās dāvanas!

Lai sapņi un sporta mērķi piepildās!

Lelde Māliņa

Par Lelde Māliņa

Ice cross downhill sportiste, hokejiste, mamma, ārstnieciskās masāžas studente un mārketinga speciāliste. Daru visu, lai sasniegtu mērķus!

Uzdod jautājumu