Logo icon

Grēksūdze Ogres teātrī

Kategorija Teātris, apkaime: Ogre, Ogres pilsēta, autors: Ogres teātris


Izrāde pēc Fjodora Dostojevska romāna "Noziegums un sods" motīviem.

1,850€  līdz šim no   1,850€
1,850€  /   1,850€
0 Sekundes atlikušas

1,850€ (100%)

40 ieguldītāji

0 Sekundes atlikušas

Šis projekts bija veiksmīgs un tika finansēts Novembris 09, 2021
balsot31

Ogres teātrī tiek uzsākts darbs pie jauniestudējuma Grēksūdze pēc Fjodora Dostojevska romāna "Noziegums un sods" motīviem, kas pirmizrādi piedzīvos 2022.gadā.

Tomēr līdz pirmizrādei vēl tālu un ir nepieciešams Jūsu atbalsts. Summu, kas iegūta ar Projektu Bankas palīdzību, paredzēts izlietot rekvizītu, kostīmu un izrādes tehnisko vajadzību nodrošināšanai.

Izrādes radošās komandas pamatā ir studenti - izrādes veidotājs Mārcis Broks, horeogrāfe Sintija Skrabe un māksliniece Betija Zvejniece.

Par izrādi:

Fjodora Dostojevska romāna Noziegums un sods kā arī šīs izrādes sižeta centrā ir bijušais students - Rodions Romanovičš Raskoļņikovs. Viņš, tāpat kā liela daļa citu izrādes tēlu, ir grēksūdzes priekšā, kuru tie izsūdz un izdzīvo vai mirst. Izrāde veidota uzsvaru liekot uz jauniešu tēliem. Viņi ir izvēles priekšā, nezinot kā spert pirmo soli. Jaunieši, meklējot sevi, sajūt arī apkārt esošo pasauli, viņu gadījumā - Pēterburgu, kurā netrūkst prostitūtu un dzērāju, un izglītotu izmeklētāju, bet, iespējams, trūkst cilvēcības.

Labumi:

Atbalstot projektu ir iespēja piedalīties izlozē, kurā var iegūt vienu no pieciem auduma maisiņiem ar Ogres teātra logo vai divas biļetes uz pirmzirādi.

No 10€ ieguldījuma Jūsu vārds (ja Jūs vēlaties) tiek nodrukāts izrādes programmiņā.

No 20€ ieguldījuma Jūs iegūstat vienu biļeti uz projekta atbalstītājiem paredzētu izrādi. Kā arī jūs (pēc izvēles) tiekat iekļauts/-a izrādes programmiņas pateicības sadaļā.

No 30€ ieguldījuma iespēja iegūt divas biļetes uz izrādes ģenerālmēģinājumu (vai kādu no izrādēm, ja nebūs iespējams nodrošināt skatītāju daudzumu pandēmijas apstākļu dēļ). Bet piedāvāto biļešu skaits ir ierobežots.

Sākot no 20€ ieguldījuma visi atbalstītāji tiek iekļauti izrādē ar iespēju iegūt Ogres teātra auduma maisiņu! .

Izrādes video treileri veidoja:

Lomās: Arturs Mālnieks, Katrīna Anna Ozoliņa, Herberts Legants, Katrīna Zunda, Ramona Rubene, Daiga Krūmiņa.

Radošā komanda: Mārcis Broks, Krišjānis Kupčs, Edijs Elksnis.

Image title

Ogres teātris

Par Ogres teātris

Mājaslapa - ogresteatris.lv/ Facebook - facebook.com/Ogresteatris/ Instagram - instagram.com/ogresteatris.lv/

Uzdod jautājumu