Logo icon

Filma Mīlestība uz stundu

Kategorija Kino un Video, apkaime: Rīga, Latvija, autors: Filma Mīlestība uz stundu


LKA Nacionālās Filmu skolas īsfilma ''Mīlestība uz stundu'' ir laikmetīgs stāsts par pieaugšanu saistībā ar mīlestības meklējumu.

460€  līdz šim no   400€
460€  /   400€
0 Sekundes atlikušas

460€ (115%)

22 ieguldītāji

0 Sekundes atlikušas

Šis projekts bija veiksmīgs un tika finansēts Jūnijs 10, 2021
balsot22

Latvijas Kultūras akadēmijas Nacionālās Filmu skolas 2. kursa studentu filmas “Mīlestība uz stundu” uzņemšana paredzēta 2021. gada jūnijā. Lai radošā komanda spētu veiksmīgi segt nepieciešamos tehnikas, transporta un mākslinieciskos izdevumus, ir nepieciešams viss iespējamais atbalsts!

Filma vēsta par Ernestu (22), kurš, pēc arhitektūras studiju absolvēšanas, dodas uz vecāku dzimteni Latviju, kas ir pēdējā viņa Eiropas ceļojuma plānā. Cenšoties nokļūt uz satikšanos ar skolas laika draudzeni, viņš iekāpj nepareizajā transportā un attopas tālu no plānotā galamērķa. Sakritības dēļ, viņš nokļūst bordelī un satiek pašpārliecināto Ļubu(21), kurā iemīlas no pirmā acu skatiena. Laiks, ko pavadīt ar meiteni, beidzas, taču Ernesta jūtas neļauj viņam vienkārši doties mājās.

Veiksmīga šī projekta realizēšana būtu vērtīgs papildinājums Latvijas kino, ņemot vērā izmantotās alternatīvas žanra filmas veidošanā un absurdo sarunu koncepciju. Īsmetrāžas spēlfilmai ’’Mīlestība uz stundu’’ ir potenciāls piesaistīt jaunus cilvēkus kino, ne tikai projekta ražošanas procesā, bet arī skatītāju lomās. Filmai ir potenciāls pievērst skatītāju uzmanību tajā atainoto sociālo problēmu apzināšanās un risināšanas nepieciešamībai. Filma būs laikmeta un jaunās paaudzes mentalitātes fiksējums caur pašironiju, aprakstot gan nopietnas, gan mazāk nopietnas tēmas.

Projekta mērķis ir izveidot konkurētspējīgu īsfilmu par jaunu cilvēku attiecībām, kuras atklājas caur absurdu dialogu, vizuālās sirrealitātes un dabiskuma apvienojuma veidotu prizmu, un radīta augstā mākslinieciskā un tehniskā sniegumā. Projekts tiecas parādīt jauno, topošo kino speciālistu skatu uz viņus saistošām tēmām, izmantojot un veidojot variācijas konkrētā kino žanra nosacījumos.

Šobrīd jau ir uzsākusies filmēšana, kas turpināsies līdz jūnija sākumam. Aicinām sekot līdzi filmas aktualitātēm Facebook lapā: https://www.facebook.com/milestibauzstundu/!

Filmas radošo komandu veido režisore un scenārija autore Emīlija Karetņikova, producente Terēze Tīna Turkupole, operatore Madara Lote Peizuma, montāžas režisore Beatrise Ziediņa, mākslinieces Diāna Sutugina un Kristina Rezvōhh un kostīmu mākslinieks Rihards Millers. Galvenajās lomās: Toms Harjo un Anna Balgauzen.

Filmas uzņemšana un izrādīšana notiks ievērojot epidemioloģiskās drošības pasākumus.

Filma Mīlestība uz stundu

Par Filma Mīlestība uz stundu

Projektu ierosina un īsteno LKA Nacionālās filmu skolas Bakalauru studiju programmas ‘’Audiovizuālā māksla’’ studenti.

Uzdod jautājumu