Logo icon

Ar motociklu apkārt pasaulei

Kategorija Tūrisms, apkaime: Rīga, Rīgas pilsēta, autors: Rolands Bartuševics


Mans sapnis vienmēr ir bijis ar motociklu apbraukt apkārt pasaulei. Ir pienācis brīdis, lai šo sapni īstenotu.

30€  līdz šim no   3,000€
30€  /   3,000€
0 Sekundes atlikušas

30€ (1%)

2 ieguldītāji

0 Sekundes atlikušas

Šis projekts nesasniedza nepieciešamo mērķi 3,000€ līdz Decembris 02, 2017 un tādēļ netika finansēts

Esmu Rolands un mans mūža sapnis ir apbraukt apkārt zemeslodei motocikla mugurā.

Sapnis iesakņojās.

Biju ceļojis gan ASV, gan Indijā, gan aizbraucis ar NIVU līdz Āfrikai, tomēr vēl savu ideālo ceļojumu transporta līdzekli nebiju atradis.

2012 . gadā nolēmu apskatīt Balkānus, 12 dienu laikā nobraucu 5000 km ar motociklu. Redzēju fantastiskas kalnu pārejas, skaistu dabu, un ,protams, apbrīnojami draudzīgus cilvēkus. Iemīlējos ceļošanā ar motociklu. Tas piedāvā pilnīgu brīvību ceļojuma maršruta izvēlē, ļauj veikt salīdzinoši lielus attālumus īsā laika sprīdī. Interesanti ir tas, ka ar motociklu esi viens ar sevi un apkārt nav metāla karkass, kas Tevi pasargā no apkārtējās vides, tas ir iemesls kādēļ Tu esi laimīgs redzēt, sajust un saost vairāk. Turklāt šādi transporta līdzekļi patīk un interesē lielāko daļu cilvēku, tādēļ ir daudz vieglāk dibināt kontaktus ar vietējiem iedzīvotājiem. Pēc šī ceļojuma manī iesakņojās doma par pasaules apceļošanu motocikla mugurā. Vēlāk biju arī citos ceļojumos, bet šķita ar tiem nav gana un gribu ko vairāk.

Lēmums tiek pieņemts.

Profesionāli vienmēr esmu nodarbojies ar uzņēmējdarbību. Nesen notika uguns nelaime, kuras rezultātā pazaudēju gan telpas, gan ražošanas iekārtas, diemžēl arī savu motociklu. Pēc notikušā manā galvā bija tikai divi varianti - 1. sākt visu uzņēmuma radīšanas posmu no sākuma, 2. realizēt savu sapni un doties apkārt pasaulei. Lēmumu pieņēmām jau nākamajā dienā - par laimi man blakus atrodas atbalstoša draudzene, kura arī vēlas piedalīties šajā avantūrā. Protams to darīsim motocikla mugurā. Šobrīd esam pārdevuši savu iedzīvi un to kas bija atlicis no reiz radītā biznesa. Par iegūtajiem līdzekļiem tika iegādāts un saremontēts motocikls, kurš būtu spējīgs veikt tam paredzēto uzdevumu- vest mūs sapni piepildīt. Esam iegādājušies lielāko daļu ekipējuma, rezerves daļas un protams esam iekrājuši arī pašai sapņa īstenošanai. Image title

Izbraukšana.

Izbraucam 12. jūnijā. Iesākumā dodamies uz Rumāniju -> … -> Bulgāriju … -> Gruziju ..-> Irānu - > Pakistānu ->… -> Singapūru -> … ->…. Tā kā mans hobijs vienmēr ir bijis veidot dažādas īsfilmas, ir izveidots video blogs www.motoaround.com, vai Facebook @motoaroundworld, kurā plānojam aprakstīt savas ceļojuma gaitas. Ar saviem stāstiem un video vēlamies iedvesmot cilvēkus realizēt savus sapņus, apskatīt vietas ārpus tūrisma ceļvežiem un nest pozitīvu Latvijas vārdu pasaulē.

Rolands+ (pieredze x zināšanas x prasmes) + drosme = Sapņu realizācija!!!

P.S. Ar katru atbalstītāju vēlamies vienoties individuāli par to kā varam pateikt savu paldies par ieguldītajiem līdzekļiem. Tā varētu būt ieguldītāja produkta vai prečuzīmes izvietošana uz mūsu apģērba, motocikla, vai mājas lapā. Protams, pieminēšana mūsu video blogā vai maza dāvana, suvenīrs no vietas, kurā mēs tobrīd atrodamies.

Image title