Logo icon

Aicinām lībiešu ķēķī! Tulgid līvõd kēkõ!

Kategorija Kulinārija, apkaime: Dundaga, Dundaga Municipality, autors: Līvu savienība


Ziemeļkurzemes lībiešu kulinārajam mantojumam veltīta brošūra - stāsti, bildes un receptes [kampaņas termiņš pagarināts]

300€  līdz šim no   300€
300€  /   300€
0 Sekundes atlikušas

300€ (100%)

21 ieguldītāji

0 Sekundes atlikušas

Šis projekts bija veiksmīgs un tika finansēts Novembris 07, 2016
balsot0

Lībiešu tradicionālo ēdienu brošūra atvērta!

Atjaunināts Decembris 07, 2016

Piektdienas 2.decembra vakarā Dundagas pils pagrabstāvs uz mirkli bija pārtapis par lībiešu ķēķi. Tur saimniekoja grāmatas "Ziemeļkurzemes lībiešu tradicionālie ēdieni" autore Dženeta Marinska un Dundagas novada saimnieces, kā arī divas lībiešu virtuves gudrībās ieinteresētas sievas, lai sanākušo tautu iepazīstinātu ar lībiešu kulināro mantojumu un vērtu vaļā tam veltīto brošūru. Pasākums izvērtās par sirsnīgu un atraktīvu ceļojumu lībiskās identitātes meklējumos ēdienā. Paldies Dundagas saimniecēm par lībiskās kantes turēšanu, atraktīvajām aktrisēm Ilzei Pirvitei un Mārītei Jurčai un visiem sanākušajiem. Pasākums izvērtās brīnišķīgs!

18.decembrī plkst. 16:00 brošūras atvēršanas svētki paredzēti Kolkas Tautas namā.
Tur ar būs sarūns pa eidanem, lībeš eidan prōvešan un lībieš dziesams. Viss i laipn lūgt!!

Atklāšanas pasākumā Dundagas pilī. Priekšplānā no kreisās: grāmatas autore Dženeta Marinska, lībiešu virtuvē ieinteresētās Mārīte Jurča.un Ilze Pirvite.
Image title

Image title

Lībeš eidan Image title

Brošūras "Aicinām lībiešu ķēķī! Tulgid līvõd kēkõ!" atvēršana

Atjaunināts Novembris 30, 2016

Esam priecīgi paziņot, ka brošūras atvēršanas pasākumi notiks lībiskākajā Latvijas novadā - Dundagas novadā: 2.decembrī Dundagas pilī un 18.decembrī Kolkas Tautas namā. Visi mūsu Projektu bankas atbalstītāji laipni lūgti!

Image title Image title

Paldies mūsu projekta atbalstītājiem!

Atjaunināts Oktobris 24, 2016

Liels paldies visiem, kas atbalstījuši mūsu ideju!

Labā ziņa - esam piesaistījuši papildus finansējumu arī no citiem resursiem ārpus Projektu Bankas, tāpēc mūsu projekta budžets Projektu bankā samazināts uz pusi - 300.00 EUR salīdzinājumā ar sākotnējo. Visiem, kas vēl to nav darījuši, bet vēlas mūsu ideju atbalstīt, ir iespēja to darīt līdz š.g. 7.novembrim.

Projekta komanda mērķtiecīgi turpina darbu pie projekta īstenošanas un patreiz ir uzsākusi brošūras dizaina izstrādi. Ceram drīzumā publicēt ieskatu brošūras lappusēs. Brošūru plānots izdot šī gada Ziemassvētku mēnesī.

Lai mums izdodas!

Loading
Līvu savienība

Par Līvu savienība

Apzinām, kopjam un popularizējam lībiešu kultūru Latvijā un pasaulē kopš 1923. gada

Uzdod jautājumu