Logo icon

FILMA "Tas, ko viņi neredz"

Kategorija Kino un Video, apkaime: Riga, Latvia, autors: Ego Media


Pirmā Latvijā uzņemtā FILMA ar zinātniskās fantastikas elementiem. Lai filma nokļūtu uz ekrāniem, ir jāpabeidz filmas pēcapstrāde.

4,859€  līdz šim no   4,750€
4,859€  /   4,750€
0 Sekundes atlikušas

4,859€ (102%)

229 ieguldītāji

0 Sekundes atlikušas

Šis projekts bija veiksmīgs un tika finansēts Marts 15, 2017
balsot0

Jūsu uzmanībai - video no ierakstu studijas orķetris ieraksta mūziku filmai. Paldies visiem par atbalstu!

JŪSU ATBALSTS MUMS IR SVARĪGS, TAS TIKS NOVĒRTĒTS!
Esam sagatavojuši jaunu "labumu" mūsu atbalsītājiem! Image title

Sīkāka informācija par labumiem un bonusiem jums, atbastītājiem - lapas labajā pusē. Image title

FILMAS TREILERIS

"Tas, ko viņi neredz" - ir scenārista un režisora Staņislava Tokalova pirmā pilnmetrāžas spēlfilma. Radošajā komandā ir daudz jaunu un talantīgu filmu nozares profesionāļu, kuriem šī filma ir kļuvusi uz nozīmīgu pakāpienu viņu ideju īstenošanā. Ar jūsu palīdzību savāktie līdzekļi tiks tērēti filmas pabeigšanas darbiem - ieskaņošanai, skaņas un vizuālo efektu pēcapstrādei, lai filmu sagatavotu demonstrācijai kinoteātros. Filmas pirmizrāde - jau 22. martā! Šī ir vienreizēja iespēja atbalstīt projektu un jau šomēnes ieraudzīt savu labo darbu rezultātus!

Filmas sižeta pamatā ir medmāsas Elzas attiecības ar savu pacientu Nikolā, kurš, eksperimentējot ar mākslīgā intelekta radīšanu, ir nonācis dziļā komā. Nikolā gaida ilgs un grūts atveseļošanās periods, to sarežģī mākslīgais intelekts “Anna”, kuras mērķis ir panākt, lai Nikolā piederētu tikai viņai.

Te jūs varat apskatīt vairāk bilžu, video, reportāžu par filmas uzņemšanu: http://facebook.com/taskovinineredz vai filmas mājas lapā www.taskovinineredz.lv

Filmas lielākā daļā tika uzņemta skaistajā Kukšu muižā ar gleznaino apkārtni. Tas bija zelta rudens laiks. Lai ari pirmajā filmēšanas dienā oktobrī vēl bija +20! Aktieri un filmēšanas grupa gandrīz trīs nedēļas dzīvoja Cinevillā, katru rītu agrī cēlās un brauca uz Kukšiem. Vienā naktī, kad atgriezāmies no filmēšanas, pa ceļam redzējām ziemeļblāzmu. Tā, mūsuprāt, bija zīme no augšas, ka viss notiek lieliski!

Mūsu komanda ir ieguldījusi milzum daudz darba, spēka un dvēseles stīgu šajā projektā. Esam ļoti pateicīgi brīnišķīgajiem aktieriem Andrim Keišam, Katerinai Špicai, Jevgenijam Tkačukam, Arnim Līcītim, Elīnai Dzelmei, Ievai Puķei, Jurijam Djakonovam un citiem, kuri atblastīja filmu, masu skatu dalībniekiem, kas veltīja savu laiku un bez atlīdzības piedalījās projektā.

Mums ir vajadzīgs arī jūsu katra atbalsts, lai pabeigtu filmu, lai mēs visi kopā varētu to noskatīties kinoteātrī uz lielā ekrāna!

Image title

Image title

Image title

Image title

Image title

Ego Media

Par Ego Media

Producentu kompānijai EGO MEDIA dibināta 2005. gadā un tai ir liela pieredze latviešu un ārzemju filmu producēšanā un ražošanā.

Uzdod jautājumu